Zakład Gospodarki Komunalnej Czernica Sp. z o.o.

Jednostki Organizacyjne Gminy

autor dokumentu: Marcin Gałandziej


Zakład Gospodarki Komunalnej Czernica
Sp. z o. o.
ul. Wrocławska 111
55-003 Ratowice

http://www.zgkczernica.pl/

 

Prezes Zarządu:  Adam Drzazga
tel.: (71) 318-01-73 wew. 23
e-mail: a.drzazga@zgkczernica.pl

Główny Księgowy: Ewa Walków
tel.: (71) 318-01-73 wew. 22
tel.bezpośredni: (71) 301-40-34

e-mail: e.walkow@zgkczernica.pl

Specj. ds.księgowości: Magdalena Siry
tel.: (71) 318-01-73 wew. 22
tel.bezpośredni: (71) 301-40-34

e-mail: m.siry@zgkczernica.pl

Sekretariat
tel.: (71) 318-01-73 wew. 26
fax: (71) 318-01-73 wew. 21

e-mail: biuro@zgkczernica.pl


Dział księgowości i obsługi klienta
tel.: (71) 318-01-73

Umowy: Dorota Dziedzic
tel. (71) 318-01-73 wew. 20
tel. bezpośredni: (71) 301-40-83
e-mail: d.dziedzic@zgkczernica.pl

Rozliczenia: Sylwia Budyka
tel. (71) 318-01-73 wew. 33
e-mail: s.budyka@zgkczernica.pl

Windykacja:  Elżbieta Broniszewska
tel. (71) 318-01-73 wew. 28
e-mail: e.broniszewska@zgkczernica.pl

Kadry: Sylwia Więcek-Grobelna
tel. (71) 318-01-73 wew. 25
tel. bezpośredni: (71) 301-40-87

e-mail: sylwia.grobelna@zgkczernica.pl



Kierownik ds. sieci wodociągowej
Rafał Koziarski

tel.: (71) 318-01-73 wew. 24
tel. bezpośredni: 603 225 509

e-mail:
r.koziarski@zgkczernica.pl

Kierownik ds.sieci kanalizacyjnej
Wojciech Poliszuk
tel. (71) 318-01-73 wew. 30
tel. bezpośredni: 605 252 227

e-mail:
w.poliszuk@zgkczernica.pl



Dział uzgodnień
tel.bezpośredni: (71) 318-92-13 

Aleksandra Kubiś 

tel.: (71) 318-01-73 wew. 29
e-mail:
a.kubis@zgkczernica.pl

Monika Dębowicz
tel.: (71) 318-01-73 wew. 27
e-mail:
 m.debowicz@zgkczernica.pl



Centralny Węzeł Przesyłu Ścieków
tel.: (71) 346-65-35
tel. kom. brygadzisty: 601 053 070


Stacja Uzdatniania Wody Nadolice Wielkie
tel. kom. brygadzisty: 603 981 457


 

SZCZEGÓŁOWA MAPKA DOJAZDU DO SIEDZIBY W RATOWICACH


IAP Portal -. (C)opyright by Interaktywna Polska, Polityka prywatności