SKŁAD RADY GMINY

RADA GMINY CZERNICA 2018-2023

autor dokumentu: Marcin Gałandziej

 

 

Leszek Kusiak
Przewodniczący Rady 
email: l.kusiak@czernica.pl

Ryszard Wychudzki
Wiceprzewodniczący Rady
email: r.wychudzki@czernica.pl


 

Anna Andrusyn

email: a.andrusyn@czernica.pl

 



Adam Cioczek

email: a.cioczek@czernica.pl



Zdzisław Dobrzański

email: z.dobrzanski@czernica.pl



Iwona Fuchs

email: i.fuch@czernica.pl


Agnieszka Fugol
email: a.fugol@czernica.pl




Jarosław Jagielski
email: j.jagielski@czernica.pl



Sabina Jasińska
email: s.jasinska@czernica.pl



Adam Jaskuła

email: a.jaskula@czernica.pl




Mateusz Kwaśny

email: m.kwasny@czernica.pl




Jerzy Misztal

email: j.misztal@czernica.pl



Katarzyna Moroz
email: k.moroz@czernica.pl



Beata Potocka
email: b.potocka@czernica.pl




Daniel Urban

email: d.urban@czernica.pl




 

 

IAP Portal -. (C)opyright by Interaktywna Polska, Polityka prywatności